Opryskiwacze 600 litrów

 

Opryskiwacze 600 litrów to seria opryskiwaczy zawieszanych. Przeznaczona głównie dla gospodarstw małych i średnich do wykonywania zabiegów ochrony roślin i rozprowadzania płynnych nawozów mineralnych.

Opryskiwacze SKOTAREK 600 litrów posiadają:

  • Trwały i estetyczny polietylenowy zbiornik. W górnej ścianie zbiornika znajduje się duży i wygodny wlew wyposażony w sito, oraz zbiornik do mycia rąk. Pod zbiornikiem umieszczony jest zawór spustowy. Zbiornik wyposażony jest również we wskaźnik poziomu cieczy.
  • Ramę o solidnej konstrukcji, pokrytą przed korozją powłoką lakierniczą wysokiej jakości (elementy metalowe czyszczone metodą "śrutowania" i malowane proszkowo), została ona sprawdzona podczas wielu lat pracy w trudnych warunkach w kraju jak i za granicą.
  • Pompę produkcji własnej o wydajności 115 l/min.
  • Zawór sterujący produkcji własnej.
  • Belkę opryskową składaną ręcznie z samo-poziomowaniem, podnoszoną i opuszczana ręcznie (przy pomocy windy z mechanizmem zapadkowym, zabezpieczającym przed samoczynnym opadaniem belki), o szerokości 12, 14, 15, 16 metrów. Zewnętrzne elementy belki wyposażone są w ślizgi zabezpieczające przed uszkodzeniem podczas prac polowych.

Dodatkowym udogodnieniem jest podest, ułatwiający napełnienie rozwadniacza środkami chemicznymi i wodą.

Na specjalne zamówienie klienta może być zamontowany:

  • wyższej klasy zawór stało-ciśnieniowy
  • pompa o wydajności 200 l/min
  • hydrauliczne podnoszenie belki
  • głowice opryskowe 4 pozycyjne
  • zbiornik do przepłukania instalacji cieczowej

Do produkcji użyto podzespołów najwyższej jakości, w rezultacie czego powstały opryskiwacze spełniające wysokie wymagania rozwijającego sie rolnictwa, zadowalające najbardziej wymagających klientów. Konstrukcja ta jest trwała i niezawodna w działaniu, oraz prosta w obsłudze.

Produkowane opryskiwacze posiadają stosowne certyfikaty i atesty, spełniają także wymogi bezpieczeństwa zgodnie z europejskimi standardami.

Producent zapewnia obsługę gwarancyjną przez okres 12 miesięcy od daty sprzedaży, przy użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem, w warunkach eksploatacyjnych określonych w instrukcji obsługi. Uprawnienia gwarancyjne są realizowane po przedstawieniu ważnej gwarancji.

Dane techniczne

Model opryskiwacza P 124/5 P 124/5 P
pojemność zbiornika (l) 600 600
zbiornik ukladu płuczącego poj. (l) za dopłatą 60
wydajność pompy (l/min) 115 115
ciśnienie robocze (bar) 1-10 bar 1-10 bar
szerokość belki (m) 12-16 m 12-16 m
podnoszenie belki mechaniczne lub hydrauliczne mechaniczne lub hydrauliczne
rozkladanie belki mechaniczne mechaniczne
rozwadniacz środków chemicznych (poj. kg) 10 10
mieszadło (szt.) 2 2
wymiary gabarytowe (m) szer. x wys. x dł. 2,48x1, 7x1,20 2,48x1, 7x1,10
masa (kg) 190-230 190-230