AGREGAT PODORYWKOWY Z ZABEZPIECZENIEM NON-STOP

A – wyposażenie podstawowe:

  • zabezpieczenie sprężynowe
  • dwa rzędy zębów o przekroju 60 x 25 mm
  • rząd talerzy zagarniających 460 mm mocowane na sprężynach

B1 – wyposażenie obowiązkowe:

  • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)

C – opcje:

    • hydrauliczna regulacja wału
    • oświetlenie podstawowe

Dane techniczne

Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Ilość zębów (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
AP21 2.1 1050 80 - 100 5 1.47 - 2.10 4 - 13
AP26 2.6 1200 100 - 120 6 1.80 - 2.60 4 - 13
AP30 3.0 1400 110 - 140 7 2.10 - 3.00 4 - 13

* Podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

OPIS

W JEDNEJ MASZYNIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Odpowiednio skrócona konstrukcja, duża przepustowość, możliwość głębokiej, jak i płytkiej uprawy ścierniska to silne argumenty, które pozwolą Ci uzyskać znakomite efekty. Maszyna dostępna jest w najpopularniejszych szerokościach roboczych.

SKUTECZNIE ZAPOBIEGAĆ

Non-stop. W tych słowach zawiera się cała filozofia oparta na wydajnej ochronie elementów roboczych połączonej z komfortową obsługą nie wymagającą częstej ingerencji operatora. Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest stosowany przez nas system podwójnych sprężyn zabezpieczających każdy pazur. Dodatkowo gdy zakres pracy sprężyny zostanie przekroczony ścięciu ulegnie śruba zabezpieczająca.

KOMPLEKSOWY PROGRAM ELEMENTÓW ROBOCZYCH

Zestawienie pazurów z obustronnymi lemieszami oraz małą odkładnią zestawioną pod odpowiednim kątem do podłoża w dwóch rzędach pozwoli uzyskać równomierne i intensywne wymieszanie resztek pożniwnych bez dublowania przejazdów. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między belkami oraz prześwitowi nad ziemią zapewniają one doskonałe efekty pracy zarówno w warunkach gleb lekkich, jak i ciężkich.

JESZCZE DOKŁADNIEJSZE WYRÓWNANIE DZIĘKI UKŁADOWI TALERZY RÓWNAJĄCYCH

Efekt lepszego wymieszania oraz wyrównania uprawianego pasa możliwe są dzięki pracy zębatych talerzy zestawionych przeciwlegle i mocowanych na ramionach sprężynujących.

ELASTYCZNOŚĆ

Najlepsze wyrównanie i zagęszczenie gleby osiągniesz dobierając wał z bogatej oferty wałów doprawiających, odpowiednich dla zróżnicowanych warunków glebowych. Pomocne w tym będzie zestawienie wałów i ich parametrów znajdujące się w zakładce „WAŁY”. Wał prócz właściwości wynikających z jego budowy spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – na ramionach wału regulowana jest głębokość robocza, na jakiej pracować mają pazury. Prosty układ przetyczek, których położenie zmieniamy względem płyt regulacyjnych, pozwala ograniczyć zagłębianie się pazurów z uwzględnieniem konkretnych warunków glebowych oraz żądanej prędkości roboczej.

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

HYDRAULICZNA REGULACJA WAŁU

System sworzni blokujących położenie ramion wału tylnego, dzięki któremu regulujemy głębokość roboczą maszyny, może być doposażony w każdej chwili w układ wspomagających siłowników hydraulicznych. W tej wersji głębokość roboczą maszyny regulujemy w komfortowy sposób sterując hydrauliką z kabiny ciągnika.

OŚWIETLENIE PODSTAWOWE