BRONA GWIAZDOWA – HUSAR

Konstrukcja

Konstrukcja maszyny wykonana została wyłącznie z materiałów wysokogatunkowych co gwarantuje solidność i długoletnie użytkowanie. Jej kompaktowość pozwala na pracę z większością ciągników dostępnych w średnich gospodarstwach.

Kopiowanie terenu

Gwiazdy zostały zamontowane na indywidualnych ramionach na sprężynach co pozwala bronie dopasować się do każdej nierówności pola. Sprężyny pozwalają na odchylanie się gwiazd zapewniając efektywną prace. Dzięki zamontowanym kołom blisko ramy głębokość jest stale utrzymywana co pozwala na optymalne kopiowanie ukształtowania terenu.

Ustawienie offset

Gwiazdy zostały uporządkowane w ustawieniu offset dzięki czemu brona poradzi sobie bez problemu z większą ilością masy organicznej.

Piasty

Brona standardowo wyposażona została w piasty bezobsługowe, dzięki czemu można wyeliminować konieczność ich konserwacji co przekłada się na oszczędność czasu i skupieniu się na pracy. W środku piasty znajdują się łożyska identyczne jakie stosuje się w motoryzacji a całość zabezpiecza potrójne uszczelnienie kasetowe.

Elementy ruchome

Wszystkie elementy ruchome zostały wyposażone w bezsmarowe polimerowe łożyska ślizgowe niemieckiej firmy IGUS. Znacząco wydłuża to pracę podzespołów oraz wpływa na komfort użytkowania.