CARGO-LIFT CL

Kontenerowiec JOSKIN CL jest przeznaczony dla użytkowników poszukujących profesjonalnego rozwiązania w przystępnej cenie. Czy to na drodze, jako pojazd transportowy, czy w terenie, Cargo-Lift CL jest idealnym przewoźnikiem do kontenerów, spełniającym wszystkie Twoje wymagania. Dostępna w wersji z podwójną i potrójną osią, o sile zrywania haka od 8 do 22 ton, jest idealną maszyną do kontenerów lub narzędzi na platformach od 3 m do 7 m.

System hakowy

Modele CL są wyposażone w teleskopowy system wysięgnika przedniego (z wyjątkiem 8 t, gdzie jest on przegubowy) z przykręcanym hakiem wykonanym ze stali nieodkształcalnej (wysokość haka: od 1 410 do 1 570 mm). Ten system teleskopowy umożliwia uzyskanie większego kąta przechylenia (44° - 54°) i tym samym załadunek większej liczby pojemników o różnych długościach. Kontenery są blokowane za pomocą mocnych haków hydraulicznych działających od wewnątrz na zewnątrz.

Ramię z podwójnym siłownikiem

Ramię zintegrowane z ramą ma podwójny siłownik (z wyjątkiem 8 t). Taka konstrukcja zapewnia dużą stabilność ramienia i większą prędkość pracy.

Szybki i łatwy w obsłudze

Oleopneumatyczny dyszel i siłownik wspomagania przechyłu (oba w standardzie w D18-D22-T22) są opcjonalne w mniejszych modelach. Ułatwiają i przyspieszają załadunek kontenerów. Ponadto jako opcja dostępny jest również system przyspieszonego rozładunku pustych kontenerów (Eilgang). Gniazda hydrauliczne dwustronnego działania można również zamontować z tyłu Cargo-LIFT, aby sterować np. hydraulicznymi drzwiami kontenera.

Dyszel

W celu zapewnienia optymalnej ergonomii maszyna jest wyposażona w stożkowy dyszel. Jego zwarta konstrukcja pozwala na duże kąty skrętu, a tym samym zapewnia wyjątkową manewrowość.

Bezpieczeństwo

Hydrauliczne zabezpieczenie haka pozwala zapobiec wszelkim błędom w obsłudze.