WAGO-LOADER

Najbardziej wszechstronny pojazd w asortymencie

Platformy Wago-Loader oferują rozwiązania w zakresie transportu słomy, ale także narzędzi i maszyn na place budowy. Są one wykonane ze specjalnej stali, cięte i spawane w sposób zautomatyzowany i wyposażone w belki podłogowe oraz wzmocnione podwozie. Wszystkie te cechy sprawiają, że przyczepy te są bardziej wytrzymałe i niezawodne w transporcie.

Łatwy i bezpieczny transport

Wago-Loader to wszechstronna platforma: może transportować bele, ale służy również jako przyczepa do przewozu maszyn dzięki dwóm tylnym rampom najazdowym składanym hydraulicznie. Aby ułatwić załadunek maszyn, tył podłogi (z drewna lub blachy w kratkę) jest nachylony o około 1 m. Aby zapewnić dobrą stabilność podczas załadunku, z tyłu pojazdu standardowo montowane są również dwie teleskopowe nogi podporowe składane mechanicznie (w opcji hydraulicznie).

Model doczepiany lub półzawieszany

Przyczepy Wago-Loader dostępne są w wersji półzawieszanej o ładownościi 8 - 12 t (8 lub 10 m długości) oraz w wersji doczepianej o ładowności 13 - 20 t (8 - 12 m długości). Zaletą modeli półzawieszanych jest przeniesienie ciężaru na oczko ciągnika, co jest idealne w trudnych warunkach drogowych (np. słabo nośny teren). Wersje doczepiane można łatwo załadować po odłączeniu od ciągnika.

Łatwo wymienialna podłoga

Standardowa podłoga Wago-Loader składa się z desek drewnianych o grubości 40 mm (bez rantu), które można łatwo wymienić w przypadku zużycia.

Łatwe czyszczenie

Konstrukcja przyczep Wago-Loader zostały przemyślane tak, aby nie zatrzymywała się na niej woda ani błoto, a czyszczenie można było przeprowadzić szybko i łatwo.

Jeszcze większa wszechstronność

Wszystkie przyczepy Wago-Loader są standardowo wyposażone w różne elementy wyposażenia wstępnego, co pozwala na łatwe dostosowanie ich do różnych opcji: albo przy zamówieniu, albo później (nawet po latach od zakupu). Do najciekawszych należą: płyta przednia, uchwyty mocujące, skrzynka PCV do przechowywania pasów i wiele innych!